Eng | Рус | عربي

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ HASTA KABULÜNE BAŞLADI

 

 

   Afyon Kocatepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Rektörümüz ve Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Vekilimizin başkanlığından oluşan bir heyetle tüm temel hazırlıklarını tamamlayarak 23 Temmuz 2012 günü hasta kabulü ile tanı ve tedavi hizmetine başlamıştır.

Başta Afyonkarahisar ili olmak üzere bölgemizden başvuracak tüm hastalar için de hizmet verme amacını taşıyan Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Periodontoloji, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi ve Sterilizasyon Ünitesi bulunmaktadır.

Fakültemizde genel sağlık sigortası kapsamındaki tüm hastalar, T.C. kimlik numaralarıyla giriş yaptırmaları durumunda Diş Hekimliği Fakültesinde tanı ve tedavi hizmetinden yararlanabilmekteler.

Konuyla ilgili bilgi veren AKÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Çene Cerrahisi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Cafer Şahbaz, "Bugün itibariyle Fakültemizde tanı ve tedavi hizmetine başladık. Ağırlıklı olarak genel sağlık sigortası kapsamındaki tüm hastaların yanı sıra anlaşmalı bankalara da sağlık hizmeti veriyoruz. Şu anda 2 öğretim üyesi ve 2 Diş Hekimi olmak üzere 4 hekim ile tanı ve tedavi hizmeti vermekteyiz. Protetik Diş Tedavisi Uzmanı yeni bir öğretim üyemizin ataması yapılmış olup, mehil müddetini kullanmaktadır. Ayrıca yeni öğretim üyesi ilanlarımızla kısa sürede tüm branşlarda öğretim üyesi ihtiyacı sağlanacaktır. İlk etapta entegre kliniği dediğimiz diş dolgusu, çekimi, temizlenmesi, kanal tedavisi gibi işlemler sürdürülmektedir. Kısa süre içerisinde protez tedavilerine de başlayacağız. Bir yıl içinde Fakültemizin diğer bölümleriyle birlikte yüzde 80 doluluk oranında hizmet vermeyi planlıyoruz. Amacımız, hastalarımızın Afyonkarahisar dışındaki hastanelere gitmelerine gerek duymadan ağız ve diş sağlığı hizmetini Afyon Kocatepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde en iyi şekilde vermektir. Fakültemizde en kısa zamanda cerrahi ameliyathane ve ortodonti bölümlerinde de hizmet vermeye başladıktan sonra sevk olayını kaldırıp, başta ilimiz olmak üzere bölgemizden başvuran tüm hastalara ağız ve diş sağlığı alanında bütün hizmetleri veren bir fakülte haline geleceğiz" dedi.

opioid antagonist implant naltrexone opiate withdrawal how to take naltrexone
naltrexone interactions naltrexone doctors implant for alcohol addiction
low dose naltrexone drug interactions partickcurlingclub.co.uk vivatrol shot
vivtrol shot vivitrol injection to stop drinking
will naltrexone show on a drug test site naltrexone alternatives
naltrexone online zygonie.com low dose naltrexone alcohol
what is low dose naltrexone used for blog.griblivet.dk low dose naltrexone and ulcerative colitis
naltroxin read opiate blocker naltrexone
naltrexone injections house.raupes.net naltrexone injection for opiate addiction